Gdzie tanio zaparkować samochód przy lotnisku w Balicach?

Dziś jest: Wtorek, 20 października 2020, Imieniny: Ireny, Jana
Promocje i ogłoszenia »

Turystyka na Świecie

2017-08-17

Gdzie tanio zaparkować samochód przy lotnisku w Balicach?

Wylatujesz z Krakowa za granicę? Gdzie tanio i bezpiecznie możesz pozostawić samochód? Przeczytaj nasz przegląd możliwości oraz wskazówki, na co warto zwracać uwagę, gdy chcesz znaleźć tani parking przy Balicach.

Port lotniczy Kraków Balice to jedno z największych lotnisk w Polsce południowej. Codziennie korzysta z niego ponad 11 000 osób. Dojazd na lotnisko, choć nie należy do najtrudniejszych, bywa kłopotliwy dla osób odlatujących z bagażami bądź dziećmi. Lotnisko zlokalizowane jest też w sporej odległości od miasta, dlatego nawet przy krótkich wypadach w delegację, wiele osób decyduje się na dojazd na lotnisko własnym samochodem i parking przy lotnisku.

Pozostawienie samochodu na oficjalnym parkingu, należący do Kraków Airport, wiąże się z wysokim kosztem. Choć położony jest najbliżej terminalu, to osoby, które interesuje tani parking w Balicach decydują się na inne propozycje pochodzące od prywatnych właścicieli parkingów.

Jednocześnie trudno wskazać, który parking przy lotnisku jest rzeczywiście najtańszy. Każdy parking ma swoje własne cenniki i promocje. Parking na 4 dni może być tańszy w jednym miejscu, ale na 6 dni już w innym. Dlatego każdorazowo warto przeglądać oferty różnych parkingów. Zdecydowana różnica występuje też między parkingami krótko- i długoterminowymi.

Tani parking w Balicach - gdzie parkować?

Gdzie zaparkować tanio w Balicach? Opcji jest kilka. Najtańsze parkingi położone są w odległości 1,5 - 2 km od terminalu. Choć może to wydawać się sporą odległością, to każdy z położonych nieco dalej parkingów oferuje bezpłatny transfer. Warto zwrócić uwagę na to, czy parking przy lotnisku położony jest za przejazdem kolejowym, by w czasie transferu nie okazało się, że musimy czekać na przejazd pociągu.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – przegląd ofert

Analiza cen pozostawienia samochodu na parkingu w Balicach wskazuje na kilku liderów cenowych. Tani parking przy lotnisku w Balicach to zdecydowanie ParkujGo, Europarking oraz Parking Żabiński. Ten ostatni jest jednak tani w zasadzie jedynie przy opcji wynajmu na jeden dzień. Dłuższe pobyty zdecydowanie stają się coraz mniej opłacalne, a przy wynajmie na 6 dni i więcej, parking ten staje się jednym z droższych.

Niski koszt parkingu - niezależnie od ilości dni, na które planujemy zostawić samochód - oferuje ParkujGo oraz Europarking. Różnice między oboma parkingami są nieznaczne, ale warto zauważyć, że ParkujGo położony jest nieco bliżej.

*Do porównania cen posłużono się informacjami ze stron internetowych parkingów, aktualnych na dzień 09.08.2017 r.


» Odpowiedz

Opinie i komentarze (0)

fotoreportaze
Jeśli szukasz kredyt lub pożyczki na swój wymarzony i wgzotyczny wyjazd skorzystaj z oferty naszych partnerów finansowych, serwisów 7kredyt.pl oraz Internetowego Domu Kredytowego KredytHouse.pl

Sonda

Gdzie w tym roku spędzisz urlop?

W kraju, nad morzem

W kraju, nad jeziorem

W kraju, w górach

Za granicą

Najnowsze firmy w bazie

Tanie Bilety Lotnicze

Centrum Rezerwacji Lotów - tanie loty do większości lotnisk na świecie. Ponad 1000...

Bieszczady - noclegi pokoje...

Portal o Bieszczadach dla miłośników tych pięknych gór oraz dla tych co dopiero...

Newsletter

Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w serwisie 7travel.pl, dodaj swój e-mail:

Portal 7travel.pl: Komunikaty | Reklama w serwisie | Zostań redaktorem | Współpraca z portalem 7travel.pl | Napisz do nas

Fora 7travel.pl: Hotele | Austria | Chorwacja | Grecja | Hiszpania | Turcja | Egipt | Maroko | Suwalszczyzna

© Copyright by 7travel.pl, 2009-2014